🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Oja IP20 2700K 3-step

Energetická trieda E výrobca Nordlux #47276003
59 € 53
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Okrúhla jednoduchosť

Jednoduché okrúhle stropné svietidlo Oja od Nordluxu v ultratenkom vyhotovení je univerzálnym osvetlením pre vašu domácnosť. Trojstupňový stmievač umožňuje zvoliť množstvo svetla v teplom odtieni bielej jednoducho vypínačom na stene. Vyberte si, ktorá z dvoch veľkostí v čiernej farbe je tá pravá pre váš domov.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Jednoduché okrúhle svietidlo Oja 42 v ultratenkom vyhotovení s trojstupňovým stmievačom v čiernej farbe. Vyberte si z dvoch veľkostí. ( Priemer: Ø29,4cm)
Svetelný tok
1600/2100lm
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.