Nordlux Oja 60 IP20 2700K 3-step Moodmaker

Energetická trieda E výrobca Nordlux #50066103
130 € 104
skladom 9 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Okrúhle LED svetlo

Jednoduché okrúhle stropné svietidlo Oja od Nordluxu je dostupné vo dvoch farebných vyhotoveniach. Trojstupňový stmievač umožňuje voľbu množstva svetla (100 %, 50 %, 20 %) alebo nočného osvetlenia. Svetlo je vybavené funkciou pamäť a reset*.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

*Svetlo Oja si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostane rovnaký.

Stmievanie (png)

 

Jednoduché okrúhle stropné svietidlo Oja od Nordluxu bez problémov doplní každý priestor. K dispozícii vo dvoch veľkostiach s trojstupňovým stmievačom (čierna)
Stmievateľné
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.