Nordlux Oja 42 IP20 4000K 3-step

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2210016103
86
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Okrúhla jednoduchosť

Jednoduché okrúhle stropné svietidlo Oja 42 od Nordluxu v ultratenkom vyhotovení je univerzálnym osvetlením do vášho domova. Trojstupňový stmievač umožňuje voľbu množstva svetla v neutrálnom bielom odtieni jednoducho vypínačom na stene. Má dlhú životnosť a určite oceníte efekt podsvietenia.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

image002

Jednoduché okrúhle svietidlo Oja 42 v ultratenkom vyhotovení s trojstupňovým stmievačom. (čierna)
Farebná teplota
4000K
Energetická trieda
Hĺbka
2,3cm
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.