Lampička na cesty

Praktickú lampičku Nuru od Nordluxu si môžete vziať všade so sebou. Dobíja sa pomocou USB kábla a má praktické uško, vďaka ktorému sa dobre prenáša. Vďaka vysokému krytiu je vhodná aj na vonkajšie použitie, skvele sa hodí na miestach, kde nemáte k dispozícii elektrinu a potrebujete si posvietiť, ale bude aj krásnym doplnkom interiéru. Navyše má trojstupňový stmievač, pomocou ktorého vytvoríte tú správnu atmosféru. K dispozícii vo dvoch farebných vyhotoveniach.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Trojstupňový stmievač Moodmaker:

image002

Zapnite vypínač =100% svetla.
Vypnite a do 5 sekúnd vypínač opäť zapnite = 50 % svetla.
Vypnite a do 5 sekúnd opäť zapnite vypínač = 20 % svetla.
Potom môžete cyklus zopakovať.

Súčasťou balenia je dobíjací kábel USB.

Nuru od Nordluxu si môžete vziať všade so sebou – dobíja sa pomocou USB kábla, trojstupňový stmievač priamo na lampičke, krytie ip44, v dvoch farebných vyhotoveniach. (kartáčovaná oceľ, opálová biela)
Stmievateľné
áno
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.