Nordlux Nori 39

výrobca Nordlux #2120823003R
238 € 166
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Harmónia línií

Nori od Nordluxu je rodina z dielne Bjørn & Balle, ktorá očarí svojou rozmanitosťou, a zároveň pospolitosťou. Línie, povrchy, tvary sú harmonické a zaručujú jednoduché dizajnové doplnenie vášho interiéru. Krásny orechový prvok s certifikátom FSC skvele dopĺňa chladnú oceľ, meď alebo sklo a je charakteristickým prvkom tejto série. Vyberte si z 2 variantov: čierneho a brúsenej ocele.


Info o kryte

 

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje drevený výrobok z udržateľne obhospodarovaného lesa.

Závesné svetlo Nori od Nordluxu s krásnym orechovým prvkom navrchu v jednoduchom dizajne na jednoduché začlenenie do interiéru. K dispozícii v 2 variantoch. (čierna (rozbalené))
Priemer základne
11,7cm
Priemer/výška základne
v informacích o produktu
Materiál základne
plast
Farba základne
čierná
Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Spoznajte návrhárov svetla

Bjørn + Balle

Christian Bjørn a Rune Balle jsou jedni z nejosobitějších designerů firmy Nordlux. Jejich síla spočívá v umění zkombinovat minimalistický skandinávský design a aktuální designové trendy. Produkty z jejich rukou mají vždy tyto společné prvky - cit pro detail, chytrou kombinaci materiálů a silnou identitu.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.