Nordlux Nori 18

výrobca Nordlux #2120803001
119
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Harmónia línií

Nori od Nordluxu je rodina z dielne Bjørn & Balle, ktorá očarí svojou rozmanitosťou, a zároveň pospolitosťou. Línie, povrchy a tvary sú harmonické a zaručujú jednoduchý dizajnový doplnok vášho interiéru. Krásny prvok z orechového dreva s certifikátom FSC dokonale dopĺňa chladnú oceľ, meď alebo sklo a je charakteristickým prvkom tejto série. Vyberte si z piatich variantov: biela, medená, leštená oceľ, opálové alebo dymové sklo.

 


Info o kryte

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje drevený výrobok z udržateľne obhospodarovaných lesov.

 

Závesné svetlo Nori od Nordluxu s krásnym orechovým prvkom navrchu v jednoduchom dizajne na jednoduché začlenenie do interiéru. K dispozícii v 5 dizajnových variantoch. (biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov/sklo
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Spoznajte návrhárov svetla

Bjørn + Balle

Christian Bjørn a Rune Balle jsou jedni z nejosobitějších designerů firmy Nordlux. Jejich síla spočívá v umění zkombinovat minimalistický skandinávský design a aktuální designové trendy. Produkty z jejich rukou mají vždy tyto společné prvky - cit pro detail, chytrou kombinaci materiálů a silnou identitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.