Nordlux Norbi 30

výrobca Nordlux #2220123003
151
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Industriálna jemnosť

Dánske duo Bjørn + Balle vytvorilo nádherné svetlo Norbi 30. Minimalistické závesné svietidlo s industriálnym nádychom, kde kontrastuje matný povrch s detailmi z brúsenej ocele. Vďaka nemu je možné pohybovať tienidlom nahor a nadol na nastavenie ideálnej výšky. Posunutím tienidla nahor vytvoríte mäkké rozptýlené svetlo, ak ho znížite, dostanete priamy lúč svetla, vhodný napríklad na váš jedálenský stôl.

Závesné svetlo s matným povrchom a detailom z brúsenej ocele vhodné na posúvanie tienidla hore a dole. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast

Súvisiaci tovar

Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Spoznajte návrhárov svetla

Bjørn + Balle

Christian Bjørn a Rune Balle jsou jedni z nejosobitějších designerů firmy Nordlux. Jejich síla spočívá v umění zkombinovat minimalistický skandinávský design a aktuální designové trendy. Produkty z jejich rukou mají vždy tyto společné prvky - cit pro detail, chytrou kombinaci materiálů a silnou identitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.