Nordlux Nono 23,5

výrobca Nordlux #2120503001
108
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jemnosť a nadčasovosť

Séria Nono čerpá inšpiráciu z moderných geometrických tvarov. Závesné svetlo Nono 23,5 má jasné línie, pôsobí nadčasovo a je vyrobené z pevných a vysokokvalitných materiálov. Kónické tienidlo v matnom saténovom vyhotovení skrýva žiarovku a zaručuje príjemné osvetlenie bez oslnenia. Perfektne sa bude hodiť samostatne aj v kombinácii viacerých svetiel nad jedálenský stôl, kde vám navodí tú správnu atmosféru. Svetlo je k dispozícii v základnej bielej a čiernej farbe, ktoré si vyberiete?

Nadčasové závesné svelto Nono 23,5 je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, kónické tienidlo zaisťuje osvetlenie bez oslnenia, hodí sa nad jedálenský stôl na vytvorenie správnej atmosféry. K dispozícii vo dvoch farbách – bielej a čiernej. (biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Materiál kábla
textil
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.