Nordlux Nico Round

výrobca Nordlux #2218231009
43 € 30
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dizajnový kúsok

Nico Round v elegantnom modernom dizajne je vonkajšie nástenné svetlo, ktoré sa hodí ku každému domu. Oblé svetlo vrhá nahor aj dole, skvele osvetľuje svoje okolie a vytvára zaujímavý svetelný efekt. Výhodou je možnosť paralelného zapojenia, svetlo môžete mať v troch farbách.

Nástenné vonkajšie svetlo Nico vrhá svetlo nahor aj nadol a umožňuje zapojenie paralelného svetla, v troch farbách. (hrdzavá)
Krytie
IP54
Materiál
hliník, sklo
Maximálny príkon
35W
Možnosť paralelného zapojenia
áno

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.