Nordlux Nestor sensor

Energetická trieda E výrobca Nordlux #49051503
97 € 78
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nástenný lampáš

Moderný a nadčasový minimalistický dizajn sa snúbi vo svetle Nestor. Určite využijete možnosť paralelného zapojenia viacerých svetiel, ktoré oceníte pri vstupe do domu alebo pri vonkajšom posedení. Svetlo je vybavené súmrakovým senzorom a senzorom, ktorý sa spustí pri detekcii pohybu, čím šetrí spotrebu energie.

 

Nordlux Nestor Senzor nie je možné kombinovať s produktom Nordlux Nestor (bez senzora).

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Moderné nadčasové vonkajšie nástenné svetlo, Nordlux Nestor (čierna)
Pohybový senzor
áno
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.