Praktická krásavica

Nástenné svietidlo v modernom zakrivenom dizajne, ktoré ožiari vašu izbu jemným svetlom, to je Mona od Nordluxu. Efekt osvetlenia smerom nahor a nadol vytvára príjemnú atmosféru, tú môžete ešte zvýrazniť vďaka trojstupňovému stmievaču, ktorý umožňuje zvoliť svetlo na 100 %, 50 % alebo 20 % pomocou nástenného vypínača. Svetlo je vybavené funkciou pamäť a reset*. Môžete si vybrať z dvoch vyhotovení, a to v bielej alebo čiernej farbe.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

*Svetlo Mona si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostáva rovnaký.

curtiz (png)

Praktické stmievateľné nástenné svetlo Mona od Nordluxu vo dvoch farbách, čiernej a bielej. Svetlo je vybavené trojstupňovým stmievačom a funkciou pamäť a reset. (biela)
Stmievateľné
áno
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.