Nordlux Mobile

výrobca Nordlux #2120653001
324
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jedinečné a elegantné

Svetlo z dielne Marie Berntsen je vždy unikátom a inak to nie je ani pri Mobile od Nordluxu. Závesné svetlo vyzerá ako klasický, a predsa jedinečný luster v ľahkom elegantnom dizajne. Dve zaoblené tienidlá doplnené mosadzným detailom dodávajú svetlu moderný vzhľad, vďaka ktorému vynikne nad jedálenským stolom. Svetlo sa odráža od spodného tienidla späť k opalizovanému vrchnému a vytvára tak jemnú, mäkkú žiaru. Potom môžete ľahko priblížiť tienidlá k sebe pre rozptýlenejšie svetlo alebo ich od seba oddialiť pre užšie, stredové svetlo. Vyberte si z čierneho alebo bieleho variantu.

Závesné svetlo Mobile od Nordluxu je jedinečný luster v ľahkom elegantnom dizajne. Ideálne nad jedálenský stôl. Opálové tienidlá podporujú rozptýlené jemné svetlo, tienidlá je potom možné oddialiť či priblížiť na usmernenie žiarenia. Možnosť výberu čiernej alebo bielej  (biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
hliník, plast
Materiál kábla
textil
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.