Nordlux Milford

výrobca Nordlux kolekce Milford #48924001R
162 € 130
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lampión z opálového skla

Milovali ste v detstve lampióny? Vyberte si Milford od Nordluxu. Originálnu stojaciu lampu z bieleho opálového skla so skladaným vzhľadom môžete mať v okrúhlej verzii. Dodá vašej obývačke alebo jedálni punc jedinečnosti.

Originálnu stojaciu lampu Milford od Nordluxu z bieleho opálového skla so skladaným vzhľadom môžete mať v okrúhlej alebo podlhovastej verzii. (biela, opálové sklo (rozbalené))
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.