Nordlux Milda Kubi

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2418331050
32
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pomocník pri dome

Jednoduchý minimalistický dizajn nástenného svietidla Milda Kubi od Nordluxu oceníte v exteriéri, a to predovšetkým v okolí domu. Svietidlo poskytne lúč svetla smerom nahor i nadol, navyše si môžete nastaviť vlastný svetelný vzor. Vyberte si z 2 farieb.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Vonkajšie nástenné svietidlo Milda Kubi od Nordluxu posvieti pri vchodových dverách lúčom svetla nahor i nadol. Vyberte si z 2 farieb. (antracit)
Farebná teplota
3000K
Energetická trieda
Hĺbka
10,3cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.