🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Mib 6

výrobca Nordlux kolekce MIB #2020666003
86
skladom 9 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistická elegancia

Minimalistický rad Mib 6 je ponorený do severskej elegancie a má vynikajúce využitie. Posvieťte si vďaka nastaviteľnej hlave svetla priamo na to, čo momentálne potrebujete. Elegantný a nadčasový design dáva možnosť zapadnúť do každého interiéru. Svetlo je dostupné vo dvoch farebných vyhotoveniach.

Minimalistické závesné svietidlo Nordlux Mib 6 so severskou eleganciou, vrhajúce dokonalé a priamo nasmerované svetlo vo dvoch farebných vyhotoveniach (čierna)
Krytie
IP20
Materiál
kov
Maximálny príkon
35W
Nastaviteľná hlava
áno
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.