Nordlux Mento

Energetická trieda G výrobca Nordlux #75582003
70 € 63
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Praktický minimalizmus

Ak máte zariadený byt v modernom minimalistickom duchu, určite budete potrebovať svetlá a lampy z radu Mento. Zakladajú si totiž hlavne na funkčnosti a všetky nadbytočné detaily idú bokom. Šikovná LED lampička pôsobí diskrétne, a pritom sa pre vás môže stať nenahraditeľnou. Praktické flexibilné rameno vám totiž dovolí nasmerovať si svetlo, kam potrebujete, a klipom ju ľahko a rýchlo pripnete takmer kdekoľvek v byte.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Praktická LED lampička Nordlux Mento s klipom na umiestnenie kdekoľvek v byte (čierna)
Priemer
3,5cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.