Nordlux Melo 34 senzor

výrobca Nordlux #78866001
82
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Štýlové a funkčné

Milovníkov klasiky poteší jednoduché, moderné LED svietidlo Melo 34 so senzorom pohybu. Môžete ho použiť na strope aj na stene v kúpeľni, kuchyni, nad vchodom, ale aj v detskej izbe. Biele plastové tienidlo vrhá mäkké, teplé svetlo a pod ním vám bude zaručene pohodlne.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Nástenné/stropné LED svietidlo Nordlux Melo 34 so senzorom pohybu s bielym plastovým tienidlom (biela)
Prevedenie
biela
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.