Nordlux Mason

Energetická trieda E výrobca Nordlux #47131001
76
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Stelesnená praktickosť

Čisté tvary a praktickosť sa spájajú v dizajne nástennej lampy Mason od Nordluxu. Môžete ju nainštalovať kdekoľvek – do spálne, do oddychovej zóny. Je vybavená trojstupňovým stmievačom, takže vám dodá presne toľko svetla, koľko potrebujete, a tam, kde potrebujete. A vďaka praktickému USB konektoru ju môžete využiť aj ako nabíjačku. K dispozícii vo dvoch farebných variantoch.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Nástenná lampa Mason od Nordluxu – jednoduchosť dotiahnutá do dokonalosti. S trojstupňovým stmievačom a USB konektorom  (biela)
Rozmery základne
7x14,5cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.