Ideálne osvetlenie zrkadla

Tenké obdĺžnikové svetlo, ktoré bude ideálnym riešením pre vašu kúpeľňu, to je Marlee od Nordluxu. Umožňuje tri spôsoby inštalácie vďaka priloženým nástavcom – možno ho namontovať priamo na zrkadlo, na skrinku alebo na stenu. Poskytuje príjemné a praktické svetlo smerom nadol a vysoké krytie zaisťuje využitie vo vlhkých priestoroch, ako je kúpeľňa, zvládne totiž aj striekajúcu vodu.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Kúpeľňové elegantné tenké svetlo Marlee od Nordluxu umožňuje tri spôsoby inštalácie – na stenu, na zrkadlo alebo na skrinku. Vďaka vysokému krytiu ho využijete vo vlhkých priestoroch. (biela)
Farebná teplota
3000K
Dĺžka
50cm
Energetická trieda
Hĺbka
13,6cm
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.