Nordlux Marina Flatline

Energetická trieda E výrobca Nordlux #46821001
82 € 74
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pobrežná lampa

Vonkajšie nástenné osvetlenie Marina Flatline od Nordluxu pôsobivo osvetlí váš dom. Dizajnér Kaate Bækgaard sa pri návrhu inšpiroval pobrežnými lampami. Vďaka tomu je Marina originálna a odolná zároveň. Použitie LED technológie je samozrejmosťou. K dispozícii v bielej a čiernej farbe. 

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Marina Flatline od Nordluxu –⁠ vonkajšie nástenné svietidlo. Odolné a nápadité (biela)
Príkon
10W
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.