Nordlux Malte

výrobca Nordlux #21841031
119
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Príjemne jednoduchý štýl

Jednoduché, štýlové a príjemné nástenné svietidlo Malte v kvalitnom galvanizovanom vyhotovení, vďaka ktorému odolá nepriaznivému počasiu. Vhodné na osvetlenie dverí, okolia domu alebo terasy. Tienidlo je odolné voči drobným nárazom.

Záruka 15 rokov proti korózii.

Jednoduché, štýlové a príjemné vonkajšie nástenné svietidlo v odolnom galvanizovanom vyhotovení (galvanizovaná oceľ)
Hĺbka
9,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, plast

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.