Nordlux Mahi

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2015430155
27 € 16
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodový elegán

Bodové svetlo Mahi od Nordluxu vďaka trojstupňovému stmievaču dokáže navodiť aj v kúpeľni náladové svetlo presne podľa vašej potreby. Svetlo sa ovláda klasickým vypínačom na stene a je vybavené funkciou pamäť a reset*.

*Svetlo Mahi si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostane rovnaký.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

mahi (png)

Bodové svetlo Mahi od Nordluxu s trojstupňovým stmievačom (brúsený nikel)
Farebná teplota
3000K
Energetická trieda
Krytie
IP65
Maximálny príkon
8,5W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.