Nordlux Magia 26

výrobca Nordlux #2112023001
119 € 59
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Magický svit

Séria Magia od Nordluxu vyžaruje moderný a minimalistický dizajn, ktorý v jednoduchosti uchováva veľkú silu. Fúkané sklo graduje farebným efektom a tienidlo tak dostáva výnimočný vzhľad. Vytvorte si pomocou dekoratívnej žiarovky vlastný originál alebo použite priložený difúzor na jemnejší rozptyl svetla. Môžete si vybrať medzi jemným bielym alebo elegantným čiernym variantom.

Biely variant obsahuje biely kábel, čierny variant čierny kábel.

Iinformácie o kryte

Magické závesné svetlo Nordlux Magia 18 z fúkaného skla v modernom minimalistickom dizajne. Svetlo je dostupné v dvoch farebných variantoch. (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Maximálny príkon
15W

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.