Nordlux Magia

výrobca Nordlux #2112044001
173
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Magický svit

Séria Magia od Nordluxu vyžaruje moderný a minimalistický dizajn, ktorý vo svojej jednoduchosti uchováva veľkú silu. Fúkané sklo graduje farebným efektom, ktorý dodáva tienidlu výnimočný vzhľad. Vytvorte si pomocou dekoratívnej žiarovky vlastný originál alebo použite priložený difúzor na jemnejšie rozptýlenie svetla. Vyberte si z jemnej bielej alebo elegantnej čiernej verzie.

Biely variant obsahuje biely kábel, čierny variant čierny kábel.

Magické závesné svetlo Nordlux Magia 18 z fúkaného skla v modernom minimalistickom dizajne. Svetlo je k dispozícii vo dvoch farebných variantoch. (biela)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Maximálny príkon
15W

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.