Nordlux Magia

výrobca Nordlux #2112035001
97
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Magický svit

Séria Magia od Nordluxu vyžaruje moderný a minimalistický dizajn, ktorý vo svojej jednoduchosti uchováva veľkú silu. Fúkané sklo graduje farebným efektom, ktorý dodáva tienidlu výnimočný vzhľad. Vytvorte si pomocou dekoratívnej žiarovky vlastný originál alebo použite priložený difúzor na jemnejšie rozptýlenie svetla. Vyberte si z jemnej bielej alebo elegantnej čiernej verzie.

Biela verzia obsahuje biely kábel, čierna obsahuje čierny.

Magické stolové svetlo Nordlux Magia 18 z fúkaného skla s moderným minimalistickým dizajnom. Svetlo je k dispozícii vo dvoch farebných variantoch. (biela)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Maximálny príkon
15W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.