Nordlux Mademoiselles

výrobca Nordlux #2220405003
216 € 130
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dokonalá elegancia

Stolová lampička Mademoiselles  v talianskom štýle bude ozdobou každého interiéru. Veľké okrúhle tienidlo je vyvážené masívnou mramorovou základňou, a spoločne tak vytvárajú ľahký dizajnový výraz. Svetlo sa odráža od tienidla a vyžaruje mäkké nepriame osvetlenie, takže sa skvele hodí na dotvorenie pokojnej atmosféry. Vyberte si z čiernej alebo bielej základne. 

Biela verzia obsahuje biely kábel, čierna verzia čierny kábel.

Elegantná stolová lampička Mademoiselles kombinuje veľké tienidlo a masívnu mramorovú základňu. Je k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe. (čierna)
Dĺžka kábla
250cm
Krytie
IP20
Materiál
mramor, kov
Materiál kábla
textil
Studio Mavro//Lefevre by Sofie Lefevre
Studio Mavro//Lefevre by Sofie Lefevre
Spoznajte návrhárov svetla

Studio Mavro//Lefevre by Sofie Lefevre

Cesta stát se designérkou nebyla pro Sofie Lefèvre přímočará. Začala studovat medicínu, po roce ale změnila kurz a začala se věnovat designu. Přirozená je pro ni práce s designem osvětlení, zdůrazňuje dopad světla na naše životy a fascinuje ji, jak světlo může změnit interiér. Podle Sofie, aby byl design relevantní, musí se něčeho ve vás dotknout, ať už prakticky nebo emocionálně, aby byl ospravedlněn jeho smysl.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.