Nordlux Luxembourg

výrobca Nordlux #72805009
76
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantný škandinávsky dizajn

Elegantná lampa Luxembourg je klasickým vonkajším závesným svietidlom so sklenenou kupolou, s modernou hrdzavou povrchovou úpravou. Poskytuje dokonalé osvetlenie na terase alebo v altánku. Lampa môže byť prepojená paralelne s niekoľkými ďalšími. 

Vonkajšie závesné svietidlo s nezameniteľným škandinávskym dizajnom v modernom hrdzavom vyhotovení vhodné na terasu alebo do altánku (hrdzavá)
Dĺžka kábla
110cm
Krytie
IP23
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
60W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.