Ultratenké a inteligentné

Ultratenké okrúhle stropné svietidlo Liva Smart od Nordluxu v klasickom dizajne si môžete dopriať v bielej alebo čiernej farbe. Vlastné jedinečné prostredie si môžete vytvoriť nastavením rôznych farieb podsvietenia a svetlom smerujúcim dole. Prostredníctvom aplikácie Nordlux Smart Light môžete vybrať ideálny svetelný tok, farebnú teplotu od studenej až po teplú bielu a farbu, ktorú svietidlo vyžaruje. Všetko môžete pohodlne vykonať z vášho telefónu alebo tabletu.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov

Ultratenké stropné svietidlo v okrúhlom klasickom dizajne s nastaviteľnou farebnou teplotou, farbou a svetelným tokom v bielom a čiernom vyhotovení. (biela)
Farebná teplota
2700-6500K
Energetická trieda
F
Hĺbka
3,2cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.