Nordlux Linton

výrobca Nordlux #2218273031
86
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Odolný prívesok

Okrúhly a elegantný dizajn s odkazom na klasický lampáš je spojovacím prvkom série Linton od Nordluxu. Vrúbkovaný difúzor zaisťuje príjemné a rozptýlené svetlo a základňa z pozinkovanej ocele je vhodná do drsného počasia severu. Svetlu to pristane v exteriéri pod pergolou, ale nemusíte sa báť, ani keď zmokne, je vodoodolné. Závesné svetlo je k dispozícii vo dvoch farbách.

Odolné závesné svetlo do exteriéru Linton od Nordluxu poskytuje rozptýlené svetlo a je vhodné do drsného počasia, dostupné vo dvoch farbách. (galvanizovaná oceľ)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
250cm
Krytie
IP54
Materiál
kov, plast

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.