Nordlux Link Open

výrobca Nordlux #2110619901
27
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dizajnové a flexibilné

Stropné tienidlo Open od Nordluxu v jednoduchom minimalistickom matnom vyhotovení je určené pre Link systém, kde je možné ľahko a rýchlo ho namontovať do elektrickej lišty a dá sa s ním ľahko pohybovať. Originálny vzhľad docielite pridaním dizajnovej žiarovky, funkčný štýl zase pridaním chytrej alebo stmievateľnej žiarovky. Stačí si vybrať, či sa vám do interiétu bude hodiť viac v bielej alebo čiernej farbe.

Originálne stropné svetlo Open od Nordluxu v matnom bielom alebo čiernom vyhotovení. Vyberte si dekoratívnu žiarovku pre originálny dizajn. (biela)
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
60W
Nastaviteľná hlava
áno
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.