Nordlux Lilly

výrobca Nordlux #48613003
151
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantná dáma

Veľmi elegantný a štýlový je rad Lilly od Nordluxu. Celému svietidlu dominujú svetlé gule z opálového skla, ktoré sa krásne dopĺňajú s minimalistickou konštrukciou. Nechajte preniknúť teplé a príjemné svetlo do vášho domova vďaka tejto elegantnej dáme medzi svietidlami.

Celému svietidlu Lilly od Nordluxu dominujú svetlé gule z opálového skla, ktoré sa krásne dopĺňajú s minimalistickou konštrukciou. (opálové sklo, čierna)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
3x15W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.