Nordlux Lilly

výrobca Nordlux #48891003
43
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantná dáma

Veľmi elegantný a štýlový je rad Lilly od Nordluxu. Celé svietidlo sa skladá iba zo svetlej gule z opálového skla, ktorá sa krásne dopĺňa s minimalistickou záladnou. Nechajte preniknúť teplé a príjemné svetlo do vášho domova vďaka tejto elegantnej dáme medzi svietidlami.

Svetlá guľa z opálového skla s minimalistickou základňou – to je Nordlux Lilly. (opálové sklo, čierna)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Maximálny príkon
40W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.