Nordlux LED žárovka Smart Deco Gold Edison 4,7W E27 2200K

Energetická trieda G výrobca Nordlux #2170112747
19
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dizajnová žiarovka E27

Dizajnová inteligentná LED žiarovka pre svietidlá so závitom E27 v jantárovom vyhotovení. Prostredníctvom mobilného telefónu môžete strievať žiarovku od 10 do 380 lúmenov pomocou aplikácie Nordlux Smart Light; dá sa dokúpiť diaľkové ovládanie a stmievať aj bez použitia telefónu či tabletu.

Dizajnová inteligentná stmievateľná LED žiarovka pre svietidlá so závitom E27. V jantárovom vyhotovení. ( jantárová)
Farebná teplota
2200K
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Materiál
sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.