Nadčasový dizajn

Nástenné svietidlo v klasickom, nadčasovom dizajne, ktoré ozdobí každý kúsok vášho exteriéru, to je Kurnos 35 od Nordluxu. Bude ideálne na príjazdovú cestu, ku vchodu do domu či altánu, vďaka zaobleným líniám vyžaruje mäkké, neoslňujúce svetlo, ktoré zaručuje jeho funkčné využitie. Môžete si vybrať z dvoch variantov, a to z čiernej alebo galvanizovanej ocele.

Záruka 15 rokov proti korózii na vyhotovenie z galvanizovanej ocele.

Nadčasové vonkajšie nástenné svietidlo Kurnos 35 v čiernom vyhotovení alebo z galvanizovanej ocele. Ideálne na príjazdovú cestu, ku vchodu do domu, svieti neoslňujúcim svetlom pre plne funkčné použitie. (čierna)
Hĺbka
38,6cm
Krytie
IP54
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
25W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.