Nordlux Kurnos 20

výrobca Nordlux #2118061003
86 € 65
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasový dizajn

Nástenné svietidlo v klasickom, nadčasovom dizajne, ktoré ozdobí každý kúsok vášho exteriéru, to je Kurnos 20 od Nordluxu. Bude ideálne na príjazdovú cestu, ku vchodu do domu či altánu, vďaka zaobleným líniám svieti mäkkým, neoslňujúcim svetlom, ktoré zaručuje jeho funkčné využitie. Môžete si vybrať z dvoch variantov, a to z čiernej alebo galvanizovanej ocele.

Záruka 15 rokov proti korózii na vyhotovenie z galvanizovanej ocele.

Nadčasové vonkajšie nástenné svietidlo Kurnos 20 v čiernom vyhotovení alebo z galvanizovanej ocele. Ideálne na príjazdovú cestu, ku vchodu do domu, svieti neoslňujúcim svetlom na plne funkčné použitie. (čierna)
Hĺbka
25,6cm
Krytie
IP54
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
25W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.