Nordlux Kinver

Energetická trieda E výrobca Nordlux #84181001
59 € 50
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchá a krásna

Krásna nástenná vonkajšia lampa Kinver od Nordluxu, ktorá poskytuje svetlo smerujúce nadol aj nahor, vyniká svojím jednoduchým a elegantným dizajnom. Je ideálna na osvetlenie vchodu do domu a jeho okolia.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Krásne nástenné vonkajšie LED svietidlo v jednoduchom elegantnom dizajne so svetlom orientovaným dvoma smermi, vo dvoch farebných vyhotoveniach (biela)
Príkon
2x6W
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.