Nordlux Kinver 26

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2118181001
97 € 78
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduché a krásne

Krásne nástenné vonkajšie svetlo Kinver 26 od Nordluxu, ktoré poskytuje svetlo orientované smerom dole aj hore, vyniká  svojím jednoduchým a elegantným dizajnom. Je ideálne na osvetlenie vchodu do domu a jeho okolia. Je k dispozícii vo dvoch farebných variantoch – čiernom a bielom.

Krásne nástenné vonkajšie LED svietidlo Kinver 16 od Nordluxu v jednoduchom elegantnom dizajne so svetlom orientovaným dvoma smermi, vo dvoch farebných vyhotoveniach – čiernom a bielom. (biela)
Prevedenie
čierna
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.