Nordlux Julian 13

výrobca Nordlux #48413001R
27 € 22
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Exkluzivita minimalizmu

Julian je minimalistická séria v modernom dizajne od Nordluxu. S kombináciou matného povrchu a elegantného vršku z brúsenej mosadze pôsobí táto séria exkluzívne. Teplé svetlo sa šíri hore aj dole malými otvormi v hornej časti tienidla a vytvára krásnu hru svetiel priamo vo vašej obývacej izbe alebo oddychovej zóne.

S kombináciou matného povrchu a elegantného vrchu z brúsenej mosadze sa séria Julian od Nordluxu stáva exkluzívnou. (biela (rozbalené))
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.