Nordlux Ivona 62

výrobca Nordlux #2112163003
324
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Netradičné

Novinka od Nordluxu Ivona 62 búra predstavy o klasických lustroch. Luster s inovatívnym moderným vzhľadom vás nadchne, pozostáva zo 6 sklenených gulí, ktoré sú spojené do komplexného diela. Môžete si vybrať z dvoch farieb svetla – čierny kov a dymové sklo vytvárajú chladný industriálny vzhľad, oproti tomu opálové sklo v kombinácii s mosadzou vytvára elegantný jemný dojem. K čiernemu variantu s dymovým sklom odporúčame zaobstarať si niektorú z našich dekoratívnych žiaroviek. 

Čierny variant obsahuje čierny kábel, mosadzný biely kábel.

 

Info o kryte

Netradičný luster zo 6 sklenených gulí v komplexnom celku, to je Nordlux Ivona 62. Vyberte si z dvoch variantov – dymové sklo s čiernou a opálové sklo s mosadzou. (dymové sklo, čierna)
Dĺžka kábla
200cm
Hĺbka
62cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.