Nordlux IP S4

výrobca Nordlux #78511032
49 € 29
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Decentný dizajn s vysokým krytím

Drobné stropné svietidlo IP S4 značky Nordlux je vhodné do kúpeľne, pretože rovnako ako celý rad IP odolá vlhkosti aj striekajúcej vode. Decentný dizajn dopraje vašej kúpeľni moderný ráz, nastaviteľný sklon zase dostatok svetla. Umiestnite ho k zrkadlu, ale aj do priestoru. Ponúka vám nekonečné možností využitia.

 

V septembri 2022 sa zmenil odtieň bielej farby - pôvodnú RAL9016 nahradila nová RAL1013.

Nastaviteľný sklon tienidla 20°.

Jednoduché stropné svietidlo Nordlux IP S4 s nastaviteľným sklonom, vhodné do kúpeľne, vo dvoch farebných variantoch (brúsená oceľ)
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
8W
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.