Nordlux Helix

výrobca Nordlux #77479938
184 € 110
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jedinečný dizajn

Vonkajšie nástenné svietidlo Helix od Nordluxu s jedinečným dizajnom, ktorý navyše podčiarkujú prvotriedne materiály – galvanizovaná oceľ alebo oceľ COR-TEN.

Záruka 15 rokov na vyhotovenie z galvanizovanej ocele. 

Jedinečné vonkajšie nástenné svietidlo z prvotriednych odolných materiálov vo dvoch vyhotoveniach. (Materiál: COR-TEN oceľ)
Hĺbka
14cm
Krytie
IP44
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
8W

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.