Nordlux Helix

výrobca Nordlux #77499931
205 € 123
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jedinečný dizajn

Záhradný stĺpik Helix od Nordluxu s jedinečným dizajnom, ktorý je navyše podčiarknutý prvotriednymi materiálmi –⁠ galvanizovanou oceľou alebo oceľou COR-TEN.

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované vyhotovenie.

Jedinečný záhradný stĺpik Helix od Nordluxu z dvoch materiálov –⁠ galvanizovanej ocele a ocele COR-TEN. (Materiál: galvanizovaná oceľ)
Krytie
IP44
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
8W
Priemer
15cm

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.