Nordlux Heka

výrobca Nordlux #2118211003
54
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zaoblená elegancia

Veľmi moderný a jedinečný dizajn v podobe zaoblených tvarov a mäkkého svetla – to je charakteristika svetla Heka od Nordluxu. Nástenné vonkajšie svietidlo vás zaujme na prvý pohľad, nezaberá veľa miesta, a predsa sa bude vynímať. Svetlo smerujúce nadol je ideálne na osvetlenie príjazdovej cesty, vstupného priestoru. Môžete ho mať v čiernej alebo antracitovej farbe.

Vonkajšie nástenné svietidlo Heka od Nordluxu zaujme na prvý pohľad vďaka modernému dizajnu – zaoblené tvary a svetlo smerujúce nadol sú stávkou na istotu! Môžete ho mať v čiernej a antracitovej farbe. (čierna)
Hĺbka
13,8cm
Krytie
IP44
Materiál
hliník, sklo
Maximálny príkon
15W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.