Nordlux Grip

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2118201003
130 € 97
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Neprehliadnuteľné

Nástenné svietidlo Grip  od dánskej dizajnérky Marie Berntsen so zošikmeným dizajnom dodá každému priestoru moderný, nadčasový nádych. Bude sa hodiť do vnútorných hál, ale vďaka vysokému krytiu aj do exteriéru. Rozptýlené mäkké difúzne svetlo môžete ľahko meniť na intenzívnejšie, teplé či studené pomocou aplikácie Nordlux Smart Light, vďaka ktorej svetlo aj zapnete a vypnete.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Nástenné svietidlo Grip od Nordluxu so šikmým dizajnom. Hodí sa do interiéru aj exteriéru, svieti rozptýleným mäkkým svetlom, ktoré možno stmievať pomocou aplikácie Nordlux Smart Light. K dispozícii v bielej a čiernej farbe. (čierna)
Stmievateľné
áno
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.