Nordlux Franca

výrobca Nordlux kolekce Franca #2312543035R
146 € 87
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Luxus a elegancia

Séria Franca stelesňuje elegantný prístup k spojeniu klasických lustrov s moderným nádychom závesných svietidiel. Biela sklenená kupola vyžaruje mäkké rozptýlené svetlo; svietidlo je tak príjemné do obytnej zóny alebo do kuchyne. 

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne a individuálne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu môžu vznikať vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Závesné svietidlo Franca spája klasický luster s moderným prístupom. Vintage detaily v kombinácii s moderným nádychom; sklenené kupoly vydávajú príjemné rozptýlené svetlo. (opálové sklo, mosadz (rozbalené))
Farba kábla
biela
Dĺžka
46cm
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.