Nordlux Ellen

výrobca Nordlux kolekce Ellen #48584001
151
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klenutý kontrast

Podstata škandinávskeho dizajnu sa odráža v nadčasovej sérii Ellen od Nordluxu. Jednoduchý okrúhly tvar presne sadne k vášmu modernému interiéru. Veľké klenuté tienidlo pekne kontrastuje s ľahkou konštrukciou a vytvára naozaj široký svetelný kužeľ, čo oceníte v obývacej izbe alebo v relaxačnej zóne.

Kábel vo farbe svietidla.

Nadčasová séria Ellen od Nordluxu – veľké klenuté tienidlo pekne kontrastuje s ľahkou konštrukciou a vytvára naozaj široký svetelný kužeľ. (biela)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
40W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.