Nordlux Drop

Energetická trieda G výrobca Nordlux #320130R
54 € 32
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Geniálne jednoduchá

Praktická nástenná lampička na čítanie Drop má zabudovaný LED zdroj, ktorý vyžaruje minimum tepla, takže ju môžete umiestniť aj do detskej izby alebo si užívař čítanie aj neskoro v noci. Dlhé flexibilné rameno vám umožní jednoduché a pohodlné smerovanie svetla podľa potreby. Napájač je umiestnený na kábli, takže ho nemožno demontovať a zapojiť  svetlo priamo do steny.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Praktická nástenná LED lampička Nordlux Drop s flexibilným ramenom na použitie do zásuvky (čierna (rozbalené))
Prevedenie
čierna
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.