Nordlux Dorado 2700K IP65 stmívatelné

Energetická trieda E výrobca Nordlux #49430155
23 € 14
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodové svetlo do izby aj kúpeľne

Vstavané svietidlo Dorado od Nordluxu vyžaruje teplé biele svetlo, takže je vhodné do izieb, kde potrebujete príjemné osvetlenie. Zároveň má aj vysoký stupeň IP, takže dobre znáša aj vlhké prostredie, napríklad v kúpeľni.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Vstavané svietidlo Dorado od Nordluxu vyžaruje teplé biele svetlo, takže je vhodné napríklad do izby, kde potrebujete príjemné osvetlenie. Zároveň má aj vysoký stupeň IP. (nikel)
Priemer
8,5cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.