🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Dorado 2700K 3-kit IP65 stmívatelné

výrobca Nordlux #49410101
65 € 39
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodové svetlá do izby aj kúpeľne

Set vstavaných svietidiel Dorado od Nordluxu vyžaruje teplé biele svetlo, takže je vhodný do izieb, kde potrebujete príjemné osvetlenie. Zároveň má aj vysoký stupeň IP, takže dobre znáša vlhké prostredie, napríklad v kúpeľni.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Set vstavaných svietidiel Dorado od Nordlux vyžaruje teplé biele svetlo, takže je vhodný napríklad do izby, kde potrebujete príjemné osvetlenie. (biela)
Priemer
8,5cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.