Nordlux Don Smart 3ks

Energetická trieda G
výrobca Nordlux #2210500001
76 € 45
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Inteligentné bodové svetlo

Inteligentné vstavané svietidlá Don Smart od Nordluxu budú skvelým pomocníkom do vášho domu. Vďaka aplikácii Nordlux Smart Light, ktorú si ľahko stiahnete do svojho smartfónu, si môžete nastaviť teplotu farieb od studenej po teplú bielu alebo si vybrať niektorú z miliónov farieb a dosiahnuť tak tú správnu atmosféru. Vysoké krytie zaručuje použitie svetla vo vlhkých priestoroch, ako je kúpeľňa. Vyberte si z dvoch farieb – čiernej a bielej – v balení po 3 kusoch.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Inteligentné vstavané svietidlá Don od Nordluxu s možnosťou nastavenia farebnej teploty od studenej po teplú bielu alebo s výberom z miliónov farieb. Možnosť paralelného zapojenia, stmievateľné. K dispozícii vo dvoch farbách – čiernej a bielej, v balení po 3 kusoch. (biela)
Farebná teplota
2200-6500K
Energetická trieda
G
Krytie
IP65
Materiál
plast, kov

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.